Jesteśmy producentem elektrycznych wypalarek do znakowania, kolb spawalniczych i lutowniczych.

Wysoka jakość made in Germany.

Od 1919 roku priorytetowym celem naszej firmy jest oferowanie najlepszych na rynku narzędzi do wypalania. Jesteśmy jedynym producentem legendarnej wypalarki do znakowania ALK, która jest dostępna na rynku pod wieloma nazwami. Od samego początku nasze produkty są produkowane w Kiel na północy Niemiec i sprzedawane klientom z całego świata.

 

Niezwykle, wysoka jakość, wysoka moc oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji wypalarek do znakowania sprawiają, że nasze produkty są jedyne w swoim rodzaju.

 

Nasze produkty można stosować do trwałego znakowania najróżniejszych materiałów, takich jak drewno, plastik, skóra lub karton. Niektórzy z naszych klientów używają wypalarek do znakowania ALK do oznaczania międzynarodowych wymagań, np. standardów IPPC. Inni używają naszych wypalarek do tworzenia logo firmowego lub znakowania mienia firmowego. Kreatywne zastosowania do celów reklamowych są niezliczone. I wiele więcej.

 

Jesteś dystrybutorem produktów do znakowania lub grawerowania? Skontaktuj się z nami, aby rozprowadzać nasze produkty w Twoim regionie. Wiele małych i dużych firm z całego świata handluje naszymi produktami.

 

Szukasz wypalarek do znakowania, kolb spawalniczych lub lutowniczych? Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z naszym asortymentem.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź naszą stronę internetową w języku angielskim pod adresem www.alk-tools.com. Zapraszamy do naszego zespołu!

Made in Germany since 1919.