Yüksek kalitede Alman yapımı elektrikli dağlama demiri, kaynak demiri ve lehim demiri üretiyoruz.

1919 yılından itibaren şirketimizin en büyük gayesi, sizlere piyasada satılan en iyi markalama araçlarını sağlamak olmuştur. Piyasada orijinal olarak ve bazen başka isimler adı altında satılan yegane efsanevi ALK-dağlama demiri üreticisi biziz. Ürünlerimiz en başından beri Almanya'nın kuzey bölgesi Kiel'de üretilmekte ve tüm dünyadaki müşterilere satılmaktadır.

 

Ürünlerimizi eşsiz kılan son derece yüksek kalite, yüksek vat gücü ve damga üretimindeki uzun yıllara dayanan deneyimimizdir.

 

Ürünlerimiz ahşap, plastik, deri ve karton gibi farklı malzemelerin daimi olarak markalamasında kullanılabilmektedir. Bazı müşterilerimiz ALK dağlama araçlarını, IPPC-standartları gibi uluslararası gereksinimlerin işaretlemesi için kullanmaktadırlar. Bazıları firma mülkiyetini güvenceye almak için veya kendi firma logoları için bizim mühürümüzü kullanıyorlar. Aynı zamanda yaratıcı imkânlar reklam amacı için hiçbir sınır koymaz. Ve daha fazlası.

 

Markalama ihtiyacı için uzman bir tacir ya da gravür işletmesi misiniz? O zaman bölgenizde ürünümüzün dağıtımını yapmak için bizimle irtibata geçin. Tüm dünyadaki çoğu küçük ve büyük işletme, ürünlerimizin satıcısıdır.

 

Bir dağlama demiri, kaynak demiri veya lehim demiri mi arıyorsunuz? O zaman internet sitemizi ziyaret edin ve ürün yelpazemizle ilgili daha fazla bilgi edinin.

 

Daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? www.alk-tools.com adlı İngilizce yayınlanan internet sitemizi ziyaret edin. Sizleri dört gözle bekliyoruz!

Made in Germany since 1919.